Кабмін збирається на засідання: Що на порядку денному

Засідання Кабінету міністрів України Фото з відкритих джерел

Кабмін ознайомиться з указом президента щодо проходження громадянами України військової служби у ЗСУ

У середу, 13 січня, Кабінет міністрів України збереться на чергове засідання, аби розглянути розпорядження щодо списання державного майна, а також щодо схвалення Концепції Загальнодержавної цільової науково-технічної космічної програми України на 2021-2025 роки. Про це повідомила пресслужба уряду.

Зокрема, урядовці розглянуть низку проєктів:

  • про списання державного майна;
  • про затвердження фінансового плану Державного підприємства обслуговування повітряного руху України на 2021 рік;
  • про схвалення Концепції Загальнодержавної цільової науково-технічної космічної програми України на 2021-2025 роки.

Водночас міністри розглянуть проєкти постанов щодо визначення банку, який обслуговуватиме рахунки учасників процедури погашення заборгованості, що утворилася на оптовому ринку електричної енергії та про допустимість державної допомоги суб’єктам господарювання у вугільній галузі.

Разом з тим, Кабмін ознайомиться з указом президента щодо проходження громадянами України військової служби у ЗСУ та проєкт розпорядження про делегацію України для участі в одинадцятій сесії Асамблеї Міжнародного агентства з відновлювальних джерел енергії (IRЕNА).

Новини за темою: Зеленський наказав Кабміну терміново роз'яснити населенню заборони на продаж окремих товарів

Нагадаємо, нещодавно Кабінет міністрів України відновив Міністерство аграрної політики. Його ліквідували у 2019 році, об'єднавши з Міністерством економіки і торгівлі.

Loading...