Кабмін збільшить доплати лікарям на 3 тисячі гривень, – Шмигаль

За словами прем'єра, в уряді готують медзаклади для прийняття хворих на коронавірус

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль Кабінет міністрів

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що в Україні збільшать доплати лікарям в середньому на 3 тис. грн. Про це очільник уряду повідомив на засіданні.

За словами Шмигаля, Кабмін продовжує готувати медзаклади, зокрема, облаштовує ліжкомісця для хворих на коронавірус. "На ці потреби спрямовано майже 6 млрд гривень, а безпосередньо лікарям будуть збільшені доплати на 3 тисячі гривень", – сказав Шмигаль.

Водночас очільник уряду відзначив, що на позачерговому засіданні було прийнято рішення про додаткове облаштування лікарень в умовах епідемії.

Нагадаємо, нещодавно міністр охорони здоров'я Максим Степанов запевнив, що усі медичні працівники, які працюють з хворими на коронавірус COVID-19, отримують доплату в розмірі 300 відсотків. За словами очільника МОЗу, існують поодинокі скарги на невиплату цих коштів, але Міністерство оперативно розв'язує ці проблеми.

Новини за темою: Степанов: В Україні існує дефіцит п'яти тисяч лікарів

Раніше Максим Степанов заявляв, що для будівництва реальної медицини в Україні необхідно збільшити її фінансування не менше, ніж на 5 відсотків ВВП. Міністр наголосив, що окрім епідемії коронавірусу, українська медицина зіткнулася з іншими викликами, які вимагають термінового реагування. 

Loading...