Кабмін затвердив план пріоритетних дій на 2020 рік

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль G7AmbReformUA

За словами Шмигаля, у документ включено 690 пунктів

На засіданні у середу, 9 вересня, Кабінет міністрів України затвердив план пріоритетних дій уряду на 2020 рік. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Згідно з повідомленням, міністерствам та іншим центральним органам виконавчої влади доручено забезпечити виконання плану дій в межах видатків, передбачених у державному бюджеті на 2020 рік, та у двотижневий термін розробити деталізовані плани заходів.

Новини за темою: Уряд хоче дозволити подорожувати Україною з е-паспортами

Окрім цього, секретаріату уряду доручено забезпечити проведення моніторингу виконання даного плану на єдиному порталі електронного управління.

"Документ дійсно фундаментальний. Йдеться про 690 пунктів. Кожен пункт має обґрунтування важливості цих напрямків, відповідальних виконавців, терміни, індикатори виконання, очікувані результати. Це той документ, яким будуть користуватися міністерства у своїй щоденній роботі. Це той план дій, який забезпечить рух у виконанні програми дій уряду", - зауважив очільник Кабміну Денис Шмигаль.

Новини за темою: Кабмін має намір досягти 7% ставки для кредитів у гривні, - Шмигаль

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що в Україні збільшать доплати лікарям в середньому на 3 тис. грн. 

Loading...