Кабмін заборонив транзит іноземців через Україну

Дозвіл на в'їзд отримають близькі родичі українців та студенти вишів

Український кордон Фото з відкритих джерел

Кабінет міністрів України змінив правила в'їзду іноземців в Україну. Відповідні зміни прийнято в постанові відомства № 791, повідомляє "Урядовий портал".

Зазначається, що зміни стосуватимуться лише тих іноземців, яким дозволено в’їзд в Україну. Зокрема, відтепер в Україну можуть в’їхати іноземці, які мають близькі родинні зв’язки з громадянами країни. Дозвіл на відвідування України отримають люди, які є одним із подружжя, батьками, дітьми, бабою або дідом громадянина країни.

Водночас Кабмін деталізував коло осіб, які можуть в’їхати в Україну з навчальною метою. Так, відтепер прикордонники пропускатимуть тільки тих студентів-іноземців, які навчаються в українських вищих закладах освіти.

Нагадаємо, наприкінці серпня уряд ухвалив рішення про закриття кордонів на в'їзд іноземних громадян до 28 вересня 2020 року. Зазначається, що таке рішення було прийнято задля уникнення додаткового поширення коронавірусної хвороби COVID-19. 

Новини за темою: У Держтуризмі просять уряд переглянути заборону на в'їзд для іноземців

Сьогодні, 9 вересня, Кабінет міністрів України прийняв рішення про скасування самоізоляції для студентів й абітурієнтів з Криму та ОРДЛО. В уряді зазначили, що роблять усе можливе, аби спростити доступ до освітніх процесів молоді з тимчасово окупованих територій.

 Loading...