Кабмін відновив надання "пакунків малюка"

"Пакунок малюка" Фото з відкритих джерел

Видачу одноразової допомоги призначили дітям, які народяться до 1 липня наступного року

Кабінет міністрів України ухвалив проєкт постанови про видачу одноразової натуральної допомоги при народженні дитини "пакунок малюка". Відповідний документ з одноденним доопрацюванням прийняли під час засідання уряду.

Таким чином дітям, народженим у період з 24 жовтня 2020 року до 1 липня 2021 року включно, протягом 30 днів із дня народження має бути надано "пакунок малюка". При цьому у випадку виявлених пошкоджень або недоукомплектування пакунку необхідно протягом 3 днів від моменту його одержання скласти відповідний акт та звернутися до місцевих підрозділів із соцзахисту.

Відомо, що в разі неотримання протягом 30 днів "пакунку малюка" з незалежних від отримувача причин передбачена виплата грошової компенсації.

Новини за темою: Дитячий інфекціоніст розповіла, як діяти батькам, якщо дитина захворіла на COVID-19

Нагадаємо, не так давно президент України Володимир Зеленський підписав закон "Про внесення змін до Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми", що дозволило поновити видачі "пакунків малюка". Його вартість має становити не менш як три розміри прожиткового мінімуму для дітей віком до 6 років.

Loading...