Новини » Політика Читать эту новость на русском

Кабмін ухвалив проєкт держбюджету на 2021 рік

З відкритих джерел

15 вересня проєкт можуть розглянути в Раді

Кабінет міністрів України на позачерговому засіданні ухвалив проєкт закону "Про державний бюджет України на 2021 рік". Про це у своєму Facebook повідомив народний депутат України Василь Мокан.

За його словами ухвалення проєкту бюджету урядом відбулося згідно із графіком бюджетного процесу - до 15 вересня документ має бути переданий на розгляд Верховної Ради.

"Крім того, уряд схвалив проєкт закону "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень".

В ньому, зокрема, йдеться про необхідність заходів щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень та зниження податкового боргу, а також стимулювання економічної активності суб'єктів господарювання в умовах триваючих карантинних обмежень", - написав Мокан.

Окрім цього, Кабмін ухвалив проєкт закону "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України" щодо врегулювання низки питань, пов'язаних із підготовкою проєкту закону про державний бюджет України на 2021-й рік.

Новини за темою: Підвищення мінімальної зарплати і допомога пенсіонерам 75+: Мінфін представив проєкт держбюджету-2021

Раніше прем'єр-міністр Денис Шмигаль пообіцяв, що проєкт бюджету на 2021 рік буде поданий у Верховну Раду 15 вересня.

Loading...