Кабмін ухвалив постанову про погашення боргів перед шахтарями Львівщини

Заборгованість погасять перед працівниками шахти "Надія"

Засідання уряду Кабінет міністрів

Кабінет міністрів ухвалив проєкт постанови, який передбачає погашення заборгованості по зарплаті перед гірниками з шахти "Надія", яка розташована на Львівщині. Про це повідомив представник Кабміну в Верховній Раді, нардеп Василь Мокан у Фейсбук.

Зазначається, що гроші виділять з державного бюджету. "Кабмін ухвалив проєкт постанови "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для погашення заборгованості із заробітної плати працівникам ПрАТ "Шахта "Надія", – йдеться в повідомленні.

Відомо, що раніше нардепи прийняли відповідний закон про зміни до держбюджету на 2020-й рік, у якому були передбачені видатки на погашення боргів із зарплати шахтарям у розмірі 51 млн грн.

Нагадаємо, сьогодні, 9 жовтня, Кабінет міністрів зібрався на чергове засідання. Серед питань, які були винесені на розгляд, зазначається й погашення заборгованості із заробітної плати працівникам шахти "Надія".

Новини за темою: Зеленський у Львові заявив про погашення заборгованості перед гірниками з шахти "Надія"

Раніше повідомлялося, що Міністерство енергетики підготувало проєкт Концепції реформування вугільної галузі, яка передбачає приватизацію та інтеграцію кількох державних шахт. Зокрема, першими трансформують шахти в Червонограді та Мирнограді.

Loading...