Кабмін ухвалив низку важливих призначень. Перелік

Засідання уряду Кабінет міністрів

Кабмін призначив т.в.о. Державної митної служби Андрія Павловського

У середу, 19 серпня, Кабінет міністрів України призначив низку заступників міністрів, а також погодив призначення кількох директорів держпідприємств. Про кадрові рішення уряду повідомив народний депутат Олексій Гончаренко у Telegram-каналі.

Зокрема, Кабмін призначив:

  • Шевчук Юлію Іванівну на посаду першого заступника голови Державного агентства України з питань кіно.
  • Ткача Сергія Олександровича на посаду заступника голови Державної інспекції енергетичного нагляду України.
  • Бодрова Єгора Євгеновича на посаду заступника голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру.
  • Шевченка Павла Володимировича на посаду заступника голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру.
  • Яковлєва Ігоря Олеговича призначили державним секретарем міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України.

Разом з тим, уряд погодив призначення т.в.о. директора порту Южний - Ковшара Сергія Павловича. Також урядовці погодили призначення на посаду генерального директора Державного авіаційного підприємства Україна - Мазуренка Анатолія Петровича.

Ще одним кадровим рішенням було призначення т.в.о. Державної митної служби Павловського Андрія Віталійовича.

Новини за темою: Кабмін зменшив збір за електронну візу для в’їзду в Україну

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський призначив нового державного уповноваженого Антимонопольного комітету країни Ольгу Музиченко. 

Loading...