Уряд ухвалив низку важливих кадрових рішень. Повний перелік

Засідання уряду Фото з відкритих джерел

Кадрові зміни відбулися у державних службах та обласних адміністраціях

У середу, 16 вересня, Кабінет міністрів України ухвалив низку кадрових змін. Перелік призначень та звільнень опублікував у Facebook народний депутат, заступник голови Комітету ВРУ з питань молоді і спорту Василь Мокан. 

Так, рішенням Кабміну за проєктами відповідних розпоряджень було призначено заступників голів таких державний служб: 

  • Бодрова Єгора Євгеновича - заступником Голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру;
  • Шевченка Павла Володимировича - заступником Голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру;
  • Трофименка Володимира Михайловича - заступником Голови Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України;
  • Потія Олександра Володимировича - заступником Голови Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України.

Новини за темою: Шмигаль пригрозив "радикальними кадровими рішеннями", якщо школи не будуть готові до 1 вересня

Крім цього, проєктами протокольних рішень Кабміну було призначено таких чиновників:

  • Лева Михайла Олександровича - першим заступником Голови Державного космічного агентства України (шляхом укладення з ним контракту про проходження державної служби на період дії карантину).
  • Стороженка Сергія Анатолійовича - заступником Голови Державного агентства України з питань кіно (шляхом укладення з ним контракту про проходження державної служби на період дії карантину).
  • Кузнєцова Володимира Сергійовича - заступником Голови Державної казначейської служби України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (шляхом укладення з ним контракту про проходження державної служби на період дії карантину).
  • Мовенка Сергія Олександровича - першим заступником голови Волинської обласної державної адміністрації.
  • Бондар Анастасії Олександрівни - заступницею голови Одеської обласної державної адміністрації.
  • Блонського Віктора Леонідовича - президентом Української державної корпорації по транспортному будівництву "Укртрансбуд".

Також за проєктом розпорядження президента України Володимира Зеленського новим головою Києво-Святошинської районної державної адміністрації було призначено Ляшенка Миколу Миколайовича. Водночас з посади голови Чернігівської ОДА звільнили Прокопенка Андрія Леонідовича. 

Новини за темою: Разумков: Рада не отримувала пропозицій про кадрові зміни в уряді

Строканя Володимира Івановича було звільнено з посади голови Бориспільської районної державної адміністрації. А Власенка Сергія Геннадійовича - з посади першого заступника Голови Державного агентства лісових ресурсів України. 

Нагадаємо, минулого тижня Кабінет міністрів призначив низку чиновників у сфері культури та інформаційної політики. Крім цього, кадрові зміни відбулися у міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. 

Loading...