Уряд ухвалив низку важливих кадрових рішень. Повний перелік

Засідання Кабміну Урядовий портал

Зокрема призначили тимчасового директора державного підприємства "Дирекція з будівництва міжнародного аеропорту "Одеса"

На засіданні у середу, 9 вересня, Кабінет міністрів ухвалив низку кадрових рішень. Про це повідомив у Facebook нардеп, заступник голови комітету ВРУ з питань молоді та спорту Василь Мокан. 

Згідно з повідомленням, в уряді вирішили призначити:

  • Дуля Ярему Миколайовича - державним секретарем Міністерства культури та інформаційної політики України (шляхом укладення з ним контракту про проходження державної служби на період дії карантину).
  • Ярмистого Максима Миколайовича - першим заступником голови Українського інституту національної пам'яті (шляхом укладення з ним контракту про проходження державної служби на період дії карантину).

Новини за темою: Уряд хоче дозволити подорожувати Україною з е-паспортами

Окрім цього, Дядюру Ігоря Григоровича звільнили з посади заступника міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України (у зв'язку із переходом на іншу роботу) і  натомість призначили заступником міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

Також урядовці погодили призначення Теряєвої Олени Геннадіївни - заступницею голови Запорізької обласної державної адміністрації.

Новини за темою: Кабмін збільшить доплати лікарям на 3 тисячі гривень, – Шмигаль

Як зазначається, уряд прийняв проєкт розпорядження про погодження тимчасового покладення виконання обов'язків директора державного підприємства "Дирекція з будівництва міжнародного аеропорту "Одеса" на Рубцова Віктора Алімовича (заступник директора з питань будівництва зазначеного підприємства).

Новини за темою: Кабмін має намір досягти 7% ставки для кредитів у гривні, - Шмигаль

Нагадаємо, на цьому ж засіданні Кабінет міністрів України затвердив план пріоритетних дій уряду на 2020 рік.

Loading...