Кабмін ухвалив низку призначень та звільнень. Повний список

Засідання Кабміну Фото з відкритих джерел

Кадрові призначення провели у шести міністерствах

У середу, 29 липня, Кабінет міністрів України призначив п'ятьох заступників міністра, а також ухвалив низку інших важливих призначень та звільнень. Про це у Facebook повідомив представник уряду в Верховній Раді Василь Мокан. 

Так, на посаду заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України призначено Романішина Олександра Вікторовича. 

Заступником Міністра розвитку громад та територій України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації став Дудченко Олександр Сергійович. 

Крім того, на посаду заступника Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України було призначено Краснолуцького Олександра Васильовича. Тоді як посаду заступника Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України з питань європейської інтеграції посіла Ставчук Ірина Іванівна. 

Також було призначено Ревук Ольгу Миколаївну заступником Міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції. Турчак Іван Миронович став державним секретарем Міністерства цифрової трансформації України (шляхом укладення контракту на термін дії карантину). Водночас посаду заступника Голови Фонду державного майна України посів Кудін Денис Ігорьович.

Новини за темою: Зеленський призначив Єльченка послом ще у двох країнах за сумісництвом

Окрім цього, Кабмін ухвалив низку звільнень:

  • Ставчук Ірину Іванівну з посади заступника Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України (у зв’язку з переходом на іншу роботу);
  • Мороз Юлію Анатоліївну з посади першого заступника Голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру;
  • Краснолуцького Олександра Васильовича з посади заступника Голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру (у зв’язку з переходом на іншу роботу).

Нагадаємо, минулого тижня, 22 липня, Кабінет міністрів України призначив низку заступників міністрів, а також ухвалив кілька важливих звільнень. Кадрові зміни тоді відбулися у п'яти міністерствах.

Loading...