Уряд ухвалив низку важливих кадрових рішень. Повний список

Кабінет Міністрів України Марія Бєляєва/5.UA

Зокрема були погоджені кілька заступників голів обласних адміністрацій

Кабінет міністрів на сьогоднішньому засіданні ухвалив низку кадрових рішень. Про це повідомив у своєму Facebook народний депутат Василь Мокан.

Зокрема урядовці ухвалили рішення про призначення:

  • Шевченка Тараса Сергійовича - заступником Міністра культури та інформаційної політики України;
  • Клімашевського Анатолія Миколайовича - заступником Міністра інфраструктури України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації;
  • Кави Олександра Степановича - заступником Міністра фінансів України;
  • Драганчука Юрія Олеговича - заступником Міністра фінансів України з питань європейської інтеграції.
  • Ярмистого Максима Миколайовича - на вакантну посаду першого заступника голови Українського інституту національної пам’яті (шляхом укладення з ним контракту про проходження державної служби на період дії карантину).

Окрім цього, ухвалено рішення звільнити Драганчука Юрія Олеговича - з посади заступника Міністра фінансів України (у зв’язку з переходом на іншу роботу).

Також Кабмін погодив кандидатури:

  • Фербея Євгенія Миколайовича - заступником голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації;
  • Самойленка Олександра Степановича - заступником голови Херсонської обласної державної адміністрації.

Крім того, Кабмін скасував своє рішення від 5 серпня 2020 р. (протокол № 64) щодо внесення Президентові України подання про призначення Міщенка В. П. головою Кіровоградської обласної державної адміністрації.

Нагадаємо, на сьогоднішньому засіданні прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що основними умовами приватизації державних компаній в Україні є створення робочих місць та інвестиції, але не всі компанії будуть підлягати приватизації.

Також Кабінет міністрів України перерозподілив 1,1 млрд грн державної субвенції для реконструкції об’єктів соціальної інфраструктури. 

Окрім цього, Кабінет міністрів України ініціював надання "Музею космонавтики ім. С. П. Корольова" статусу національного.

Loading...