Кабмін створив робочу групу для виконання вимог МВФ

Юрій Буца Фото з відкритих джерел

Очільником групи планують призначити уповноваженого з питань управління державним боргом Юрія Буца

Кабінет міністрів України створив міжвідомчу робочу групу з питань координації переговорного процесу з Міжнародним валютним фондом (МВФ). Про це повідомляє пресслужба Міністерства фінансів України. 

Як зазначається, група була утворена з метою виконання зобов’язань української сторони в рамках програми Stand-by. Водночас у відомстві наголосили, що новостворений консультативно-дорадчий орган Кабміну є тимчасовим. 

За попередньою інформацією, очільником міжвідомчої групи стане урядовий уповноважений з питань управління державним боргом Юрій Буца.

Крім цього, до її складу увійдуть заступник міністра фінансів з питань європейської інтеграції Юрій Драганчук, на якого покладені обов’язки заступника голови групи, радник міністра фінансів Юлія Пашко, а також начальник відділу співробітництва з МВФ управління міжнародного співробітництва Міністерства фінансів Дмитро Манцуров — секретар робочої групи.

Також у Мінфіні додали, що до кінця 2020 року Україна розраховує отримати від МВФ в рамках програми Stand-by 700 мільйонів доларів, та прозвітували про виконану роботу. 

Новини за темою: Отримання Україною траншу МВФ до кінця року малоймовірне, - Morgan Stanley

"Україна виконує структурні маяки в рамках спільної з МВФ програми Stand-by. Відповідно до графіка, в червні було затверджено Плани зі скорочення NPL державних банків. Також в червні було спрощено процедуру зміни постачальників газу для побутових споживачів", — пояснив заступник Міністра фінансів з питань європейської інтеграції Юрій Драганчук.

Крім цього, у рамках виконання умов МВФ Україна прийняла законодавство для роботи ДПС та Держмитслужби в якості єдиної юридичної особи. Також НКРЕКП було прийнято рішення про встановлення тарифів на опалення, а органи місцевого самоврядування майже завершили встановлювати свої тарифи.

Нагадаємо, наприкінці вересня виконувач обов'язків глави ДФС Сергій Солодченко повідомив, що Україна не встигне до кінця року виконати одну з умов МВФ для надання їй чергового траншу.  Loading...