Уряд провів кадрову ротацію: Повний список призначень та звільнень

Зміни відбудуться в Мінрегіоні, Міносвіти, Міненергетики та інших відомствах

Засідання Кабміну Фото з відкритих джерел

Кабінет міністрів України на черговому засіданні ухвалив низку кадрових рішень. Про це повідомив представник Кабміну в Верховній Раді, нардеп Василь Мокан у Фейсбук.

Зазначається, що проєктами розпоряджень Кабміну підтримано рішення призначити:

  • Лукерю Івана Михайловича – заступником міністра розвитку громад та територій України;
  • Селецького Артура Миколайовича – заступником міністра освіти та науки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації;
  • Бондаренка Володимира Валерійовича – державним секретарем Міністерства енергетики України;
  • Куцевола Анатолія Анатолійовича – заступником Державного секретаря Кабінету Міністрів України (з ним підписали контракт про проходження державної служби на період дії карантину після погодження пропозиції про його кандидатуру від міністра Кабінету міністрів Олега Немчінова)
  • Базанову Тетяну Василівну – заступницею Голови Державного агентства водних ресурсів України (з нею також підписали контракт на період карантину після погодження 30 вересня пропозиції міністра захисту довкілля та природних ресурсів Романа Абрамовського).

Новини за темою: Кабмін хоче відмовитися від держрегулювання тарифів на житлово-комунальні послуги

Водночас урядовці ухвалили звільнення Селецького Артура Миколайовича з посади заступника Міністра освіти та науки України (у зв’язку з переходом на іншу роботу), а Звягінцева Сергія Борисовича – з посади Голови Державної служби морського та річкового транспорту України (за угодою сторін).

Також у Кабміні погодили проєкт протокольного рішення про призначення Чуліпи Ігоря Дмитровича заступником голови Волинської облдержадміністрації.

Крім того, в уряді прийняли рішення про тимчасове покладення виконання обов’язків голови Державної служби морського та річкового транспорту України на Глазкова Андрія Володимировича, в разі звільнення Звягінцева Сергія Борисовича.

Ще одним рішенням стало погодження призначення Таранова Миколи Михайловича на посаду в. о. директора Бердянського морського торговельного порту.

Новини за темою: Кабмін урегулював низку питань для проведення місцевих виборів

Раніше повідомлялося, що Кабмін ухвалив проєкт постанови, який передбачає погашення заборгованості по зарплаті перед гірниками з шахти "Надія". Гроші виділять із державного бюджету.

Loading...