Кабмін скасує заборону на в'їзд для іноземців, – ЗМІ

Нові правила можуть почати діяти з 29 вересня

Український кордон Фото з відкритих джерел

Кабінет міністрів України планує ухвалити рішення про скасування повної заборони на в'їзд для іноземців. Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на власні джерела в уряді.

Зазначається, що з понеділка, 29 вересня, можуть почати діяти нові правила, які прийдуть на заміну повній забороні в’їзду. Зокрема, іноземців прирівняють до українців, які повертаються з-за кордону. Це означатиме, що суворість правил після в’їзду будуть залежати від країни, звідки прибуває людина. Тобто іноземців змусять проходити самоізоляцію, якщо ситуація з коронавірусом у їхній країні гірша за українську.

Водночас по прибуттю іноземці зможуть пройти тест на коронавірус і в разі негативного результату матимуть можливість не проходити самоізоляцію. Проте від громадян інших країн вимагатимуть страховий поліс і встановлення мобільного додатку у випадку самоізоляції.

Як повідомляють журналісти, точна дата ухвалення рішення ще не відома, проте керівництво Кабміну погодило відкриття кордонів, а наразі опрацьовує деталі рішення.

Новини за темою: Зеленський заявив, що країна відкриє кордони для іноземних туристів після завершення пандемії

Нагадаємо, нещодавно Кабмін оновив перелік іноземців, які можуть потрапити в Україну. Зокрема, йшлося про тих, хто бажає здобувати освіту в навчальних закладах країни.

Loading...