Кабмін розсекретив майже 40 документів часів СРСР

Засідання уряду Кабінет міністрів

Документи стосуються виділення земельних ділянок і Ради Міністрів УРСР

Кабінет Міністрів України зняв гриф секретності з 39 документів часів СРСР, які були прийняті у 1937-1987 роках. Відповідне розпорядження з’явилося на сайті уряду.

Зазначається, що Міністерство оборони України сформувало перелік актів Ради Народних Комісарів УРСР, Ради Міністрів УРСР та додатків до них. Розсекречені документи мали грифи секретності "совершенно секретно" та "секретно", які не відповідають законодавству України з питань таємниць.

Відомо, що ухвалене розпорядження уряду погоджено з низкою міністерств і відомств, а також із Центральним архівом вищих органів влади та управління. Серед іншого, розсекречені документи стосуються відводу земельних ділянок для потреб Наркомату Оборони, відновлення права на користування земельними ділянками Київському, Харківському та Львівському військовим округам, розпоряджень Ради Міністрів УРСР тощо.

Новини за темою: Кабмін ухвалив низку рішень щодо протидії коронавірусу: Що зміниться

Нагадаємо, сьогодні, 21 жовтня, Кабінет Міністрів України зібрався на чергове засідання. У плані уряду зазначався перегляд проєктів постанов щодо зміни та встановлення меж деяких міст, грифів секретності актів УРСР та низки інших документів.

Loading...