Кабмін розділив Міністерство енергетики та захисту довкілля на два окремі органи

Засідання Кабінету Міністрів України Урядовий портал

За словами прем'єра, невдовзі буде призначений в.о. нового міністерства

Кабінет міністрів України створив замість Міністерства енергетики та захисту довкілля Міністерство енергетики та Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів. Відповідну постанову уряд схвалив під час засідання 27 травня, пише "Економічна правда".

"Інституційна спроможність діючого міністерства унеможливлює належний рівень формування та реалізації державної політики, а також призводить до внутрішньої неузгодженості та виникненню конфлікту інтересів", - сказала в.о голови Мінекоенерго Оксана Буславець.

Своєю чергою голова комітету Верховної Ради з питань екологічної політики  Олег Бондаренко запропонував уряду приєднати "енергетичну" частину Мінекоенерго до Мінвугілля, а Мінзахисту довкілля залишити у міністерстві, що вже існує. За словами Бондаренко, 6 місяців, які знадобляться для створення Міністерства захисту довкілля - занадто довгий термін.

"У нас колосальна криза в енергетиці… у нас немає 6 місяців створювати міністерство енергетики, тому ми йдемо таким шляхом. Критично важливо забезпечити стабільність міністерства енергетики. Екологія зараз працює, буде призначений в.о", - відповів прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Новини за темою: У "Слузі народу" заявили, що до уряду Шмигаля можуть долучитися народні депутати

Нагадаємо, раніше Денис Шмигаль заявив, що уряд може створити аграрне міністерство.

Loading...