Кабмін призначив нового тимчасового керівника митниці: Що про нього відомо

Відтепер Держмитницю очолить Євген Єнтіс

Євген Єнтіс Фото з відкритих джерел

Кабінет міністрів України звільнив з посади в. о. голови Державної митної служби України Андрія Павловського та призначив на його місце Євгена Єнтіса. Про це повідомляє "Урядовий портал".

Як повідомляє "РБК-Україна" з посиланням на власне джерело в Кабміні, рішення про зміну очільника митної служби пов'язане з реформуванням митниці та майбутньою зміною кадрового складу.

Крім того, співрозмовник видання зазначає, що призначення нового очільника Держмитниці є необхідним кроком і політичним рішенням для очищення всього керівного складу органу. Зокрема, зміни в управлінні будуть до рівня регіональних начальників, тому слід очікувати інші кадрові рішення на митниці.

Водночас у пресслужбі ДМСУ заявили, що Андрій Павловський, який був в. о. голови Державної митної служби з серпня поточного року, залишив свою посаду за власним бажанням.

Довідка

Євген Єнтіс – чиновник, який до сьогоднішнього дня працював у Державній митній службі на посаді заступника голови. Він відповідав за напрямок цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

Раніше Єнтіс був керівником ІТ-відділу проєкту державних закупівель ProZorro. У своїй декларації за 2019 рік він вказав зарплату, отриману за місцем роботи в ДП "Прозорро", на суму 1 млн 324 тис. грн.

Того ж року він покинув роботу в ProZorro й займався підприємницькою діяльністю, поки у його не призначили заступником керівника ДМСУ, яку тоді очолював Максим Нефьодов.

Новини за темою: Кабмін підтримав вдосконалення "єдиного вікна" на митниці

Нагадаємо, в серпні поточного року уряд призначив Андрія Павловського на посаду в. о. голови ДМСУ. Тоді міністр фінансів Сергій Марченко пояснив це рішення зволіканням із підготовкою переходу Держмитниці до роботи в форматі єдиної юрособи.Loading...