Кабмін пропонує Раді скоротити видатки бюджету через коронавірус, - Геращенко

Зала засідань Верховної Ради України - депутати IX скликання

president.gov.ua

Депутати обговорюють отримані пізно вночі пропозиції Кабміну по стабілізації економіки

Кабінет міністрів пропонує Верховній Раді скоротити видатки бюджету через коронавірусну інфекцію COVID-19. Про це повідомила співголова фракції "Європейська солідарність" Ірина Геращенко у Facebook.

"У ВР проходить зустріч керівництва парламенту, фракцій і уряду. Обговорюємо отримані пізно вночі пропозиції КМ (Кабінету міністрів – ред.) по стабілізації економіки. Уряд визнає, що втрати для бюджету внаслідок коронавірусу будуть дуже серйозні і пропонує суттєве скорочення видатків по всім статтях та створення стабілізаційного фонду", - написала нардеп.

Зазначимо, у Верховній Раді вранці 26 березня триває зустріч керівництва парламенту, голів депутатських фракцій і представників Кабінету міністрів щодо пропозицій зі стабілізації економіки, внесених урядом.

Також, за словами Геращенко, сторони обговорюють порядок денний позачергового засідання Ради.

Як повідомлялось раніше, позачергове засідання Ради має відбутися у суботу, 28 березня.

Окрім того, народний депутат Марина Бардіна розповіла, що саме депутати будуть розглядати на засіданні.

"Два ключові питання, які наразі можуть розглядатися, – перше з них – це ухвалення закону про відеоконференційні засідання парламенту, тобто, засідання у дистанційному режимі з можливістю прийняття рішень. Цей законопроєкт передбачає фізичну присутність лише частини парламентарів", - зазначила політик.

Loading...