live

Кабмін підтримав призначення заступників для двох міністрів

кабмін

Кадрові призначення відбулися у МОЗ та Міністерстві молоді і спорту

Кабінет міністрів України підтримав подання на призначення на посади трьох заступників міністрів охорони здоров’я та заступника міністра молоді та спорту України.

Трансляцію засідання Кабінету міністрів України вів телеканал ZIK.

Міністр Кабінету міністрів України Олег Немчінов зачитав перелік подань щодо призначення на посади.

"У нас є подання на призначення Теряєвої Олени Геннадіївни першим заступником міністра охорони здоров’я, Микичак Ірини Володимирівни заступником міністра охорони здоров’я, Шаталової Світлани Миколаївни заступником міністра охорони здоров’я, Лемеш Ніни Петрівни заступником міністра молоді та спорту України; про призначення Сикунова Сергія Володимировича першим заступником голови Держслужби спецзв’язку та захисту інформації; ціла низка подань про звільнення у зв’язку з абзацом 4 ч. 2 ст. 9 Закону України "Про центральні органи виконавчої влади"; проєкт розпорядження про призначення Баранцової Тетяни Вікторівни урядовим уповноваженим з прав осіб з інвалідністю", – зазначив Олег Немчінов.

Новини за темою: Уряд створив Раду з питань економічного розвитку України

Він також зачитав інші кадрові питання.

Нагадаємо, прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час засідання Кабінету міністрів України 8 квітня заявив, що розмову про ймовірне послаблення карантинних заходів можна буде вести не раніш як у травні.

Loading...