live

Кабмін опублікував звіт про діяльність за 2019 рік

Уряд за багатьма напрямками тільки закладає основу подальших реформ

Кабмин Facebook

Кабінет міністрів України оприлюднив звіт про свою діяльність за 2019 рік. Звіт опублікований на Урядовому порталі, де можна ознайомитися з ним докладніше.

Згідно зі звітом, український уряд за багатьма напрямками тільки закладає основу подальших реформ. У заслуги Кабмін приписує собі забезпечення доступності ліків, підвищення якості освіти та захист дітей-сиріт.

"З метою недопущення зниження рівня добробуту українців ми створили умови для зниження сум у платіжках за теплову енергію, яке вже стало реальністю для значної частини домогосподарств", - йдеться в документі.

Також значну увагу приділено забезпеченню макроекономічної стабільності, підвищенню інвестиційної привабливості та поліпшенню умов ведення бізнесу.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський заявляв, що оцінить продуктивність роботи Кабінету міністрів після фінального звіту, який мав бути представлений ще 14 лютого.

Раніше народний депутат України, співголова партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович заявив, що Верховна Рада має зібратися на позачергове засідання та заслухати на ньому звіт Кабміну.

Loading...