live

Кабмін опублікував постанову про продовження карантину до 22 червня

Пам'ятник маленьким засновникам Києва під час карантину EPA

Рішення про продовження карантинних обмежень з пом'якшенням було прийнято 20 травня

Кабінет міністрів України опублікував постанову про продовження карантину до 22 червня з ослабленнями. Відповідний документ опублікований на "Урядовому порталі".

Як зазначається, документом передбачається встановлення з метою запобігання COVID-19 з 22 травня до 22 червня карантину, "продовживши на всій території України дію карантину, встановленого постановою Кабінету міністрів України від 11 березня 2020 № 211".

Згідно з постановою, у регіонах, у яких встановлено карантин, застосовуються певні протиепідемічні заходи, а також заходи, що додатково встановлені органами державної влади і органами місцевого самоврядування в межах компетенції.

Також повідомляється, що головний санітарний лікар України Віктор Ляшко розробляє і затверджує протиепідемічні заходи, які визначають особливості здійснення діяльності суб'єктами господарювання на період карантину.

Новини за темою: Пандемія коронавірусу в Україні: Які зміни запровадять на другому етапі виходу з карантину

Нагадаємо, раніше Міністерство охорони здоров'я опублікувало п'ять етапів послаблення карантинних обмежень в Україні, які почнуться з 22 травня.

Loading...