Кабмін оновив умови поділу на зони карантину: Що зміниться

Карантин не завершується і здається, що він триватиме вічно Фото з відкритих джерел

Уряд підключатиме регіони до прийняття рішення щодо червоних зон

Кабінет міністрів України змінив умови поділу регіонів на зони карантину. Зокрема, регіони підключили до прийняття рішення щодо червоних зон. Відповідне рішення прийняв уряд, передає "РБК-Україна".

Згідно з повідомленням, рішення про червону зону карантину буде прийматись спільно державною та регіональною комісіями з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у разі завантаженості понад 75% ліжок у лікарнях протягом 5 днів підряд, перевищення середнього рівня захворюваності випадків на 100 тис. населення за 14 днів більше, ніж у 5 разів.

Посилення карантину в червоних зонах також визначатиметься спільним рішенням державної та регіональної комісій з питань ТЕБ та НС.

"Це може бути одномоментне закриття всіх сфер або поступове обмеження певних сфер, які в конкретному регіоні призводить до спалахів хвороби", - заявив голова МОЗ Максим Степанов.

Також державною та регіональною комісією спільно буде прийматися рішення про закриття шкіл в червоній зоні.

Новини за темою: В Івано-Франківську, попри червону зону карантину, з понеділка відкриють школи

Раніше повідомлялося, що міністр охорони здоров'я Максим Степанов провів нараду з мерами обласних центрів щодо ситуації з коронавірусом та дотримання карантинних вимог. Розмова тривала 2,5 години.

Loading...