live

Кабмін обрав нового керівника Чорнобильської зони

Сергій Калашник Укрінформ

Попереднього керівника ДАЗВ було звільнено у жовтні минулого року

Кабінет міністрів України визначив переможцем конкурсу посаду голови Державного агентства з управління зоною відчуження тимчасового керівника Чорнобильської АЕС Сергія Калашника.

Про це йдеться на сайті Національного агентства України з питань державної служби.

"Кабінет міністрів України визначив Калашника С.В. переможцем конкурсу на зайняття посади голови Державного агентства з управління зоною відчуження за результатами відповідної співбесіди, проведеної з кандидатами на зазначену посаду, пропозиції щодо яких внесено комісією з питань вищого корпусу державної служби", - йдеться у повідомленні.

До слова, із березня 2019 року Калашник виконував обов'язки генерального директора Чорнобильської АЕС. Крім цього, раніше він працював заступником керівника проєкту з будівництва нового безпечного конфайнменту в спільному підприємстві НОВАРКА (компанії VINCI CGP/ BOUYGUES).

Також на посаду глави ДАЗВ уряду рекомендували Євгена Гетьмана, Максима Шевчука, Олексія Сніховського і Катерину Павлову.

Нагадаємо, у жовтні минулого року Кабмін звільнив Віталія Петрука з посади голови Державного агентства з управління зоною відчуження.

Loading...