Кабмін може запровадити санкції проти двох російських онлайн-сервісів

Відповідну пропозицію вніс Мінкульт

З відкритих джерел

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко вніс до Кабінету міністрів протокольне доручення щодо впровадження санкцій проти двох російських онлайн-сервісів. Про це йшлося на засіданні уряду, передає "Укрінформ".

Зазначається, що обмеження можуть застосувати до сервісів ivi.ru та Wildberries.ru, які транслюють серіали та інший контент виробництва Російської Федерації. "Днями було оголошено про вихід на український ринок російського онлайн-сервісу Wildberries, у зв’язку з цим пропонується протокольне доручення до Кабміну розглянути можливість щодо застосування спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів до онлайн-сервісів, які пропагують контент російського виробництва у розрізі продуктів та рос. серіалів, типу сервісів ivi.ru та Wildberries.ru", – сказав Ткаченко.

Нагадаємо, нещодавно Мінкульт анонсував звернення до компаній Google та Apple з вимогою вилучити мобільний додаток "ВКонтакте" з переліку доступних для українських користувачів.

Новини за темою: Санкції проти РФ: Київ хоче створити "Акт Сенцова" за прикладом "Акту Магнітського"

Відповідне рішення було ухвалено після заяви розробників "ВКонтакте" про обхід блокування в Україні. За їхніми словами, вони поліпшили роботу проксі в мобільному додатку, завдяки чому мережею тепер можна користуватися "без обмежень".

Loading...