Кабмін має намір ліквідувати Держархбудінспекцію, - Зеленський

Президент України Володимир Зеленський

Офіс президента

Замість ДАБІ буде створена Державна сервісна служба містобудування, Державне агентство техрегулювання та Державна інспекція містобудування

Уряд ліквідує Державну архітектурно-будівельну інспекцію. Про це під час виїзного засідання уряду, яке транслював телеканал ZIK, заявив президент України Володимир Зеленський.

"Можуть змінюватися обличчя, але курс держави залишається незмінним. Його важливим елементом є і буде подолання корупції. І сьогодні мова піде про одну із найбільш корумпованих сфер – це будівельна сфера. За ці роки чиновники набудували у цій галузі хмарочос із "договорняків". Найбільшим джекпотом була видача дозволів у сфері містобудування… Найбільше зауважень залишається при будівництві великих об'єктів. Тому ми ліквідуємо монополію у сфері містобудування. Скажу 3 слова, на які чекав весь чесний будівельний бізнес України: ми ліквідуємо ДАБІ", - зазначив він.

Згодом, прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що замість ДАБІ буде створено:

  • Державну сервісну службу містобудування, яка виконуватиме реєстраційні функції в галузі будівництва;
  • Державне агентство техрегулювання;
  • Державну інспекція містобудування, яка залишить за собою функцію нагляду та контролю в будівництві.

Новини за темою: На Рівненщині на хабарі попався посадовець Держархбудінспекції

Нагадаємо, під час цього ж засідання Зеленський повідомив, що сьогодні, 13 березня на закритому засіданні РНБО буде розглянуте питання щодо закриття державних кордонів України через загрозу поширення коронавірусу.

Loading...