Кабмін Гончарука запустив руйнівні процеси в кадровій політиці, – експрем’єр Гройсман

Володимир Гройсман

"Призначення прем’єр-міністром Олексія Гончарука – найбільша помилка президента Зеленського"

Колишній прем’єр-міністр України Олексій Гончарук фактично запустив руйнівні процеси в економіці і в державному управлінні.

Про це під час ексклюзивного інтерв’ю в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу "Народ проти" на телеканалі ZIK заявив експрем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Він зауважив, що Кабмін Олексія Гончарука був абсолютно непідготовлений до роботи в уряді. Як і сам прем'єр-міністр Гончарук.

"Він фактично запустив руйнівні процеси. В тому числі в економіці, і в державному управлінні. Кадровий хаос. Абсолютна відстороненість від питання економіки і підтримки економіки, провал виконання бюджету, відсутність системних покрокових дій щодо подальшого розвитку країни", – сказав Володимир Гройсман й додав, що він за три роки прем’єрства не допустив жодної кризи, а якщо і були проблемні питання, то він завжди виходив з того, що треба думати у першу чергу про людей.   

Новини за темою: Арахамія пригадав, як прем’єр Гончарук скидав йому законопроєкти через WhatsApp

Окрім цього, Гройсман вважає, що призначення прем’єр-міністром Олексія Гончарука – це найбільша помилка президента Зеленського за рік перебування на посаді.

"Тобто він в принципі свою місію по розвалу всіх фундаментальних основ країни виконав бездоганно. Він нічого не зробив з того, що повинен був зробити для того, аби в країні був порядок, щоб ми сильнішими підійшли до кризи. За 8 місяців він повинен був це зробити. Але вони розвалили державне управління, почали втягувати людей непідготовлених, які не мають професійної підготовки. І все, вони почали блукати і втратився темп", – сказав колишній прем’єр-міністр Володимир Гройсман. 

Новини за темою: Дубінський: Програма уряду Шмигаля ідентична до програми Гончарука – пустопорожній набір слайдів
 

Нагадаємо, народний депутат України (фракція "Батьківщина") Олексій Кучеренко заявив, що попередні уряди на чолі із Арсенієм Яценюком, Володимиром Гройсманом, Олексієм Гончаруком спричинили сьогоднішню кризу в економіці України.

Loading...