Кабмін додав у свій регламент можливість працювати дистанційно

Засідання уряду Кабінет міністрів

КМУ прийняв постанову "Про внесення змін до регламенту Кабінету міністрів України"

Кабінет міністрів України прийняв постанову "Про внесення змін до регламенту Кабінету міністрів України", щоб мати можливість проводити засідання дистанційно. Таке рішення було прийняте на засіданні уряду сьогодні, 2 вересня, повідомляє "Укрінформу".
 
У свою чергу, міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов повідомив у своєму Telegram, що уряд вже передбачив можливість брати участь у засіданні онлайн.

"Ще 13 березня, під час першого етапу карантину, уряд передбачив можливість брати дистанційно участь у засіданні Кабінету міністрів України. Тепер ми розширюємо цю норму регламенту, що дозволить нам взагалі проводити засідання онлайн, а також перевести в такий режим роботи урядові комітети, які є постійними органами для узгодження проєктів нормативно-правових документів, які виносяться на засідання уряду", - зазначив міністр.

Новини за темою: Карантин можуть продовжити й після 31 жовтня, - Шмигаль

Раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів України запропонував Верховній Раді розширити програму допомоги безробітним на період інших карантинів. У документі передбачається виділення допомоги безробітним не лише на час карантину через COVID-19, але й у зв'язку з іншими захворюваннями.

Loading...