Інститут політичної відповідальності в Україні не працює, – ексміністр Милованов

Тимофій Милованов. Фото УНІАН

"Я не розумію, чому виборці, після того, як розчарувалися в діях політиків, продовжують їх обирати?"

Інститут політичної відповідальність в Україні не працює, його треба вводити.

Про це в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK заявив ексміністр економіки Тимофій Милованов.  

"Політична відповідальність у нашому випадку, в Україні, дуже часто нічого не означає. Тому що всі політики як "чахлики-невмирущі".  От у мене була така перепалка з Юлією Тимошенко на одному з ефірів про те, що 20 років тому я поїхав вчитися як студент в Західний університет писати докторську, вона в ефірі виступала або за, або проти ринку землі. 20 років по тому я приїхав – ті самі люди сидять. От політична відповідальність означає політичну смерть. Але політичної смерті, навіть, коли  люди понесли кримінальну відповідальність і провели роки в тюрмах, ми в Україні не бачимо. Тому ось цей інститут, або відносини, інститут як правило гри, яка називається політична відповідальність, в Україні не працює, його треба вводити", – заявив ексміністр.

Водночас Тимофій Милованов підкреслив, що це у великій мірі це залежить і від виборців.

"Я не розумію, чому виборці, після того, як вони побачили і розчарувалися в діях політиків, продовжують їх обирати? От що не роби, 15-20% їх люблять, незважаючи на всі пакості", – наголосив Милованов й додав, що сьогодні політичну відповідальність понесла хіба що партія "Самопоміч".

"Вона померла як партія, бо вони не змогли реалізувати програму. Ми бачимо, що "Голос" теж знаходиться в дуже небезпечній політичний ситуації ", – зауважив ексміністр економіки.

Новини за темою: "Голос" позбавив Вакарчука мандата народного депутата

Нагадаємо, експерт назвав відповідального за кризу в українській енергетиці.Loading...