"Інструкції" для "слуг народу": Політтехнолог відкрив таємниці внутрішньої кухні політики

Тарас Загородній Скріншот відео

Тарас Загородній каже, що така практика в Україні існує вже років 15

Практика, коли народні депутати отримують партійні "інструкції", є звичною для внутрішньої кухні політики і в Україні існує приблизно 15 років.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив політтехнолог Тарас Загородній.

Експерт, коментуючи інформацію, оприлюднену у мережі, про партійні "інструкції", які отримали народні депутати від "Слуги народу", як коментувати річницю монобільшості, зауважив, що така практика триває вже не один рік і не в одному скликанні Верховної Ради.

"Вона вже років 15 існує для того, щоб всі депутати у парламенті розуміли, про що йдеться, взагалі, про якісь напрямки, позицію партії тощо. Їм зазвичай повідомляють або тези, або те, щоб вони знали, про що говорити. До речі, така практика існує у Конгресі США в усіх партіях. У тому числі – і в світі", – заявив Тарас Загородній.

Експерт зауважив, що такі "методички" – це звична практика внутрішньої кухні політики, особливо, з огляду на те, що фракція "Слуга народу" велика за кількістю парламентарів, і це різні люди, які раніше не були у політиці. Тарас Загородній додав, що нардепи могли б і самостійно коментувати певні теми, проте це може закінчитися скандалом уже наступного дня.

"Враховуючи те, що різні досвіди, різні люди прийшли, величезна фракція, тому тут нічого дивного немає, що це відбувається. Звичайно, що є самодостатні депутати, які можуть самостійно говорити, принаймні, у них є життєвий досвід тощо, але все одно – єдина позиція партії і президента, тому що це його партія, Зеленського, вона у будь-якому разі існує. Ця робота завжди системно велася і ведеться", – сказав Тарас Загородній.

Новини за темою: Скандальна заява Третьякової: У "Слузі народу" заявили, що напрацьовують етичний кодекс фракції

З його слів, такі "інструкції" для політиків готує або пресслужба або окремий пул ідеологів.

Як повідомляли, у "Слузі народу" не виключають перевірки на поліграфі для кандидатів на місцевих виборах.

Читайте також: "Кандидатів на пост мера Києва від "Слуги народу" очікують соціологічні праймеріз, – Арахамія".

Loading...