Імпровізація тут неприпустима: Кравчук розповів деталі щодо кандидата на посаду свого першого заступника

Глава делегації України в ТКГ Леонід Кравчук Фото з відкритих джерел

За словами політика, наразі конкретних кандидатур немає

Голова української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук вважає, що перед тим, як почати шукати кандидата на посаду першого заступника, необхідно чітко визначити його повноваження. Про це він розповів в коментарі "Радіо Свобода".

Голова ТКГ нагадав, що ця посада першого заступника з’явилась лише кілька місяців тому.

"Цю посаду ввели буквально два місяці тому, і сьогодні ми хочемо проаналізувати, перш за все, яка роль, які повноваження і яку роботу ця людина буде вести. Не просто, що вона скаже: "Комунікації з людьми, які живуть в неконтрольованих територіях із тими, які перебувають на контрольованих територіях. Це загальна фраза. Нам потрібно чітко знати, чим буде займатися ця людина, і тільки після цього будемо вже під завдання шукати людину, а не завдання окремо від людини", – сказав Кравчук.

За словами політика, наразі конкретних кандидатур немає. 

"Імпровізація тут неприпустима. Тут треба думати, аналізувати і робити дуже точні з точки зору Конституції і законів України, з точки зору інтересів України висновки", – додав Кравчук.

Новини за темою: Фокін у Раді повторив тезу про загальну амністію та звинуватив Порошенка у продовженні конфлікту на Донбасі

Нагадаємо, раніше посаду першого заступника займав Вітольд Фокін. Проте 30 вересня президент Володимир Зеленський підписав указ, яким звільнив Вітольда Фокіна з посади першого заступника глави української делегації у Тристоронній контактній групі через висловлювання щодо Донбасу.Loading...