Ілля Кива звернувся в ГСУ НПУ із заявою про можливі злочинні дії Любченка на посаді глави ДФС

Народний депутат Ілля Кива "Опозиційна платформа - За життя"

Національна поліція повинна розслідувати інформацію щодо дії в органах ДФС злочинних схем з переведення в готівку коштів і виведення їх за кордон. Про це в ефірі телеканалу ZIK повідомив народний депутат від "Опозиційної платформи – За життя" Ілля Кива.

"Я підготував заяву на ім'я глави Головного слідчого управління Нацполіції щодо свавілля в органах ДФС. Під керівництвом нещодавно призначеного Олексія Любченка ДФС продовжує грабувати український народ і український бюджет, займаючись створенням майданчиків з переведення в готівку і виведення наших грошей на свої офшорні рахунки", - сказав він.

Ілля Кива підкреслив, що ці злочинні схеми були створені і "успішно діяли" ще за попереднього керівництва служби.

"Ми були свідками звільнення попереднього голови ДФС, але це був обмін шила на мило. Вони свої корупційні схеми залишили, поміняли лише стрілочників, тепер Любченко ці схеми очолив і продовжив злочинну політику, яка несе загрозу державі", - зазначив він.

Нардеп збирається зареєструвати звернення вже сьогодні і взяти на контроль це питання: "Ми, опозиційні політики, будемо стояти на сторожі закону і інтересів українського народу. І ми переможемо в боротьбі, оголошеній цій непрофесійній владі, яка своїми діями лише знищує нашу країну. Я буду добиватися покарання злочинців!" - підсумував Ілля Кива.