live

Ілля Кива звернувся до генпрокурора щодо розкрадання "Азовом" зрошувальних систем на Донбасі у 2014 році

Ілля Кива TK Media

Розкрадання і знищення зрошувальних систем у Донецькій області у 2014 році представниками полку "Азов" має стати предметом розслідування Офісом генпрокурора. Про це йдеться у відповідному запиті народного депутата від "Опозиційної платформи - За життя" Іллі Киви на ім'я генпрокурора Ірини Венедіктової, передає пресслужба політсили.

"У 2014 році під час проведення АТО на сході України мали місце протиправні дії представників полку "Азов", який дислокувався у Маріуполі. Мова йде про системне знищення і розкрадання зрошувальної системи на території Донецької області представниками цього полку. Використовуючи техніку, вони здійснювали демонтаж елементів цієї системи, - викопували чавунні труби для подальшого збуту на металобрухт", - йдеться в документі.

Ілля Кива підкреслив, що раніше звертав увагу на правопорушення представників цього полку і навіть протидіяв їм.

"Як командир батальйону "Полтавщина" (дислокація в той час смт Володарське) я неодноразово припиняв спроби розкрадання та іншу злочинну діяльність представників полку "Азов", затримував їх і доставляв до місцевого відділу поліції, проте їм вдавалося уникнути відповідальності", – зазначив нардеп.

Він також звернув увагу, що дане депутатське звернення слід вважати повідомленням про вчинення кримінального правопорушення у порядку ст. 214 КПК України.

"Вищевказані дії керівництва і представників "Азова" були протиправними і завдали значної шкоди держмайну", – наголошується у документі.