live

Ілля Кива: Закриваючи справу проти Порошенка, влада виконує свою частину угоди з ним по земельному закону

Народний депутат Ілля Кива "Опозиційна платформа - За життя"

Закриття НАБУ кримінальної справи проти глави фракції "Європейська солідарність" Петра Порошенка - це виконання угоди між ним і владою про голоси за земельний закон. Про це в ефірі телеканалу "NewsOne" заявив народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Ілля Кива.

"Це всього лише виконання умов між командою Зеленського і цим псевдопатріотом, крайнім мародером Порошенко. Він виконав частину своїх зобов'язань і дав голоси за злочинний закон, який знищує майбутнє моєї країни, за закон про зняття мораторію на продаж сільгоспземель. Наступний етап домовленостей - це закриття кримінальних справ щодо Порошенко, індульгенція йому і його соратникам", - заявив Ілля Кива.

Парламентарій нагадав, що перед голосуванням в парламенті велися прямі торги за голоси, і через розкол в монобольшості достатньої підтримки цього закону не було.

"Порошенко виявився зручною фігурою для влади, яка погодилася на певні умови за надання потрібної кількості голосів. Ми побачили справжнє обличчя як влади, так і інших тих, хто голосував", - підкреслив нардеп.

Разом з тим він нагадав, що "Опозиційна платформа - За життя" оскаржить цей закон в Конституційному суді.

"Попереду у нас величезний процес війни і протистояння за майбутнє України і українців", - підсумував Ілля Кива.

Як повідомлялося, НАБУ закрило кримінальну справу про можливе підбурюванні зі сторони П. Порошенка до розтрати коштів офшорної компанії Wonderbliss Ltd шляхом спецконфіскаціі $ 1,5 млрд, заарештованих на рахунках колишнього президента України Віктора Януковича і його оточення. Станом на кінець березня 2020 року П.Порошенко фігурував в 16-ти кримінальних справах.

Loading...