Ілля Кива: Заяви Порошенка і його соратників щодо Білорусі спрямовані на руйнування Мінського переговорного майданчика

Народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Ілля Кива.

Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

Заяви попередніх українських керівників по Білорусі спрямовані на руйнування Мінського переговорного процесу і посилення зовнішнього управління. Про це народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Ілля Кива заявив у відеозверненні, розміщеному на його сторінці в соцмережі Facebook.

"Українські державні злочинці, казнокради і корупціонери, ті, які 6 років грабували країну, перетворюючи її на руїни і збагачуючись на крові, - вимагають від законно обраного президента Білорусії дотримання конституційних прав і демократичних процесів. Так, ці політики позбавляють нас дружніх взаємин з тим сусідом, який давав нам можливість пошуку компромісу по Донбасу! Мінськ був, напевно, єдиним майданчиком, який дозволяв хоч якось почати переговорний процес щодо досягнення миру. І сьогодні ці політичні лузери обнуляють нам можливість вести нормальні економічні, політичні та переговорні процеси з країною, яка ще вчора простягала нам руку дружби", - сказав він.

Ілля Кива підкреслив, що ці представники українського політикуму діють за вказівкою ззовні, при цьому не враховують національні інтереси.

"На догоду своїм господарям вони фактично ізолюють нашу державу, остаточно перетворюючи нас з суверенної країни на колонію із зовнішнім управлінням, на яку сьогодні зацікавлені особи хочуть перетворити і Білорусь. Порошенко, Луценко, Гройсман, Яценюк - всі, хто обікрав країну і вивів гроші в офшори своїх господарів і продовжують виконувати накази і завдавати шкоди Україні", - сказав він.

Нардеп також заявив про підтримку законно обраному президенту Олександру Лукашенку і висловив надію на збереження дружніх відносин між Україною і Білоруссю.

"Я вірю, що здоровий глузд в Білорусії переможе. Лукашенко - принциповий сильний лідер своєї нації, і я впевнений, що виття плебейських українських собак, які всього лише перебувають на службі у своїх американських і європейських господарів, точно не змінить взаємини наших братніх народів", - підсумував Ілля Кива.