Ілля Кива: Суд зобов'язав ДБР почати розслідування щодо Ситника

Народний депутат Ілля Кива "Опозиційна платформа - За життя"

Печерський райсуд Києва зобов'язав ДБР почати досудове розслідування за зверненням про невиконання директором НАБУ Артемом Ситником судового рішення про незаконність його призначення. Про це народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Ілля Кива заявив у своєму Телеграм-каналі, оприлюднивши рішення суду.

"Скаргу заявника Іллі Киви на бездіяльність уповноважених службових осіб ДБР, що полягає у невнесення відомостей до ЄРДР після отримання заяви, задовольнити. Зобов'язати службових осіб ДБР внести до ЄРДР відомості за заявою Іллі Киви від 11.09.2020 про вчинення кримінального правопорушення, та розпочати досудове розслідування", - йдеться в рішенні суду.

Нагадаємо, у вересні політик звернувся в Бюро щодо невиконання Ситником рішення Конституційного Суду про незаконність його призначення на посаду директора НАБУ. У документі Ілля Кива зазначив, що А.Ситник фактично узурпував владу і продовжив організовувати роботу НАБУ після рішення КС.

На переконання нардепа, в діях А.Ситника містяться ознаки злочинів, передбачених ст.382 КК України (невиконання судового рішення) і ст.353 КК України (самовільне присвоєння владних повноважень або звання службової особи).