Ілля Кива: Рябошапка як генеральний прокурор вів антиукраїнську політику

Народний депутат Ілля Кива

Фото з відкритих джерел

Нардеп заявив про кричущі факти злочинної діяльності посадовця

Дії Руслана Рябошапки на посту генерального прокурора були не просто протизаконні, вони мали шкідницький характер.

Про це під час брифінгу у кулуарах Верховної Ради України, який транслював телеканал ZIK, заявив народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Ілля Кива.

Парламентар зауважив, що учора на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності майже одноголосно було ухвалене рішення про винесення питання про зняття із займаної посади генерального прокурора України Руслана Рябошапки. Він нагадав, що нині це питання винесуть на розгляд під час позачергового засідання Верховної Ради України.

Новини за темою: Рябошапка пояснив відсутність посадок "трешем" від правоохоронців

"Було зібрано близько 210, по-моєму, підписів народних депутатів, які також готові сьогодні в залі голосувати за його відставку. Я вам щиро хочу сказати, що його дії на посту генерального прокурора були не просто протизаконні, вони мали шкідницький характер. І за деякими з фактів, які нам стали відомі, нами написані заяви у СБУ. Чому? Тому що Рябошапка як генеральний прокурор вів антиукраїнську політику... А його системні порушення і покривання злочинців, покривання вбивць, "зливання" кримінальних справ, блокування розслідувань справ мародерів Порошенка – це ж теж все кричущі факти злочинної діяльності", – заявив Ілля Кива.

Нагадаємо, Верховна Рада України збереться 5 березня на позачергове засідання, на якому розглянуть питання про висловлення недовіри генеральному прокурору України Руслану Рябошапці.

Читайте також: "Генпрокуратура без очільника: Чому нардепи хочуть звільнити Рябошапку".Loading...