Ілля Кива: Протистояння Сходу і Заходу поставить крапку в президентстві Зеленського

Народний депутат Ілля Кива "Опозиційна платформа - За життя"

Попередня влада спільно з бандформуваннями, що називають себе націоналістами, готує протистояння, яке поставить крапку в президентстві Володимира Зеленського. Про це в ефірі телеканалу ZIK заявив народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Ілля Кива.

"Порошенко розуміє, що йому світить тюремний термін, а націоналістично-терористичні групи знають, що їх теж незабаром притягнуть до відповідальності за злочини, тому вони об'єднуються, пояснюючи це начебто необхідністю боротися з російською агресією. Вони почнуть насильство, протистояння. Ми, "Опозиційна платформа - За життя", вміємо тримати удар, і ми вистоїмо, але ви в цьому протистоянні загинете", - сказав він.

Ілля Кива зазначив, що в інформаційному просторі вже робляться "вкиди" про нібито підготовку вторгнення РФ, потім почнеться боротьба з опозицією.

"Вони будуть навішувати ярлики, що опозиція - проросійська, і будуть здійснювати вбивства. Вони хочуть легалізувати вбивства, які збираються здійснювати на Сході і Південному сході України. Президенту Зеленському не вдасться залишитися в стороні від протистояння Сходу і Заходу, адже на ньому буде відповідальність - за кров, біль, смерть", - сказав він.

Політик також підкреслив, що "Опозиційна платформа - За життя" і Громадянський рух "Патріоти - За життя" готові до будь-якого розвитку подій: "Якщо у вересні ці маргінали-вбивці, терористичні групи будуть чинити на нас фізичний тиск і залякувати народ, то ми станемо і захистимо і себе, країну і населення!" - підсумував Ілля Кива.