Ілля Кива про рішення Кабміну щодо КС: Це саботаж і порушення закону

Народний депутат Ілля Кива "Опозиційна платформа - За життя"

Розпорядження влади в порушення рішення Конституційного суду в інтересах третіх осіб суперечать Основному закону, а акції під судом є прямим тиском на суд. Про це в ефірі телеканалу ZIK заявив народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Ілля Кива.

"Кабмін Шмигаля відкрив ящик Пандори: протиставляти свої рішення рішенням КС - це нівелювати конституційний лад. Рішення КС не може бути оскаржене! Але Шмигаль на догоду третіх осіб і третіх держав наплював на Конституцію і закони України, як раніше це робив Малюська. Ці люди сьогодні куруються іноземними спецслужбами, МВФ, Держдепом. І їхня тактика - це зміцнення зовнішнього управління над нашою країною. В країні прямий саботаж! Якщо Шмигаль не виконує вимоги закону, то він злочинець, і його треба притягувати до кримінальної відповідальності", - сказав він.

Ілля Кива підкреслив, що дії влади несуть загрозу конституційному ладу, суверенітету і державності.

"Рішення КС не передбачає апеляції і вимагає негайного виконання, але країну продовжують штовхати в хаос, беззаконня і анархію, яка знищує нашу державність і майбутнє. Українська влада - це всього лише маріонетки своїх господарів, які виконують їхні накази, які несуть загрозу суспільству і конституційному ладу. КС керується буквою закону. А владі необхідно нівелювати цей суд, щоб продовжувати безкарно перетворювати нашу країну в помийну яму", - зазначив нардеп.

Ілля Кива також підтримав рішення КС щодо антикорупційної реформи: "Антикорупційна чехарда не принесла ніякої користі, але давно стала інструментом збагачення для окремих осіб. Подача декларації коштує $ 5 тисяч, створення незручних умов і додаткова перевірка цих декларацій - $ 40 тисяч, і це все система збагачення цих псевдоантикорупціонерів", - підкреслив він.

"Я, як народний депутат, звертаюся до керівництва правоохоронних структур з вимогою навести порядок в країні, захистити конституційний лад, прибрати злочинний набрід з вулиць, щоб вони не могли чинити тиск на суд. Ми повинні повернутися в рамки закону і законних дій. Ми загинемо, якщо не будемо жити за законами України, а будемо відштовхуватися від інтересів третіх держав", - підсумував Ілля Кива.