Ілля Кива про полтавську команду кандидатів від ОПЗЖ: Наша програма - це інструкція з відродження Полтави

Народний депутат Ілля Кива "Опозиційна платформа - За життя"

Кандидати від "Опозиційної платформи - За життя" в Полтавську міськраду і на посаду мера - професіонали, які мають чітку програму відродження та відновлення міста. Про це народний депутат від ОПЗЖ, голова Полтавської міської організації партії Ілля Кива заявив в ході конференції політсили у вівторок у Полтаві.

"Висування Оксани Деркач на посаду міського голови Полтави було не тільки рішенням нашої міськорганізації, її кандидатуру затвердила Стратегічна рада ОПЗЖ. Тепер вона представляє нашу партію, і вся робота концентрується на її жіночих, тендітних, але досить сильних плечах. Якщо говорити про список наших кандидатів до міськради, то ми вибрали тих людей, які повинні відродити наші вулиці, наші райони, і як наслідок - нашу країну. Ми обов'язково переможемо, не дивлячись на весь тиск. Ми - партія професіоналів, людей, у яких є програма, розуміння і націленість на досягнення миру", - сказав він.

Говорячи про програму міськорганізації, Ілля Кива підкреслив, що вона була написана полтавчанами для полтавчан: "Програму ми писали самостійно, вирішивши це робити без політтехнологів. Адже Полтава - це наше рідне, і ніхто не може нам розповісти, як зробити наше рідне місто краще. Якщо ми говоримо про свій будинок, то ми повинні самі робити все своїми руками. У цю програму ми вклали наше бачення, нашу душу, нашу совість", - зазначив політик.

У свою чергу Оксана Деркач зазначила, що ставить своїм пріоритетом перегляд принципів управління бюджетом і переорієнтацію влади на інтереси містян.

"Ми йдемо у владу, щоб влада перестала бути бізнесом для окремих осіб, а стала владою для полтавчан. Для цього необхідно змінити механізми управління, підходи до управління. Все повинно бути організаційно, планово і прозоро. Якщо ці прості принципи будуть введені, то у нас до кінця року не буде невитрачених 350 млн грн в міському бюджеті", - сказала кандидат.

При цьому вона додала: "Ми зможемо забезпечити городянам добробут, порядок і безпеку. Наші цінності - це служіння людям. Давайте разом спробуємо змінити владу в Полтаві", - зазначила Оксана Деркач.