Ілля Кива: Президент має звільнити Рябошапку із посади генпрокурора

Народний депутат Ілля Кива "Опозиційна платформа - За життя"

"Пан Рябошапка є очевидним і яскравим представником фонду Сороса в українській владі"

Руслан Рябошапка системно порушує законодавство і покриває злочинність, тому президент України має проявити вольове рішення і звільнити його із займаної посади.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Ілля Кива.

Парламентар гостро розкритикував генерального прокурора України Руслана Рябошапку.

"Пан Рябошапка є очевидним і яскравим представником фонду Сороса в українській владі. На сьогодні було ухвалене рішення щодо зливання справи Шеремета, оскільки, фактично, розслідування вийшло на кураторів Служби безпеки України, і це не перший їхній гучний злочин, який перебував під контролем СБУ", – заявив Ілля Кива.

Парламентар заявив, що пан Рябошапка є системним порушником закону, а не генеральним прокурором України.

"Це представник фонду Сороса, який, фактично, сьогодні контролює державну владу і визначає правильність, законність тих чи інших державних установ. Рябошапка системно порушує закон, Рябошапка покриває злочинців. Рябошапка сам є головним, напевно, злочинцем, який дозволяє цьому правовому "бєзпредєлу" продовжуватися у нашій країні", – заявив Ілля Кива.

Новини за темою: Рябошапка: Порошенко володіє тією інформацією про Іловайську трагедію, якої не має ніхто

Народний депутат наголосив, що нині опозиційні політики перебувають під тиском Офісу генпрокурора. Ілля Кива заявив, що звертатиметься до президента України Володимира Зеленського з тим, щоб очільник держави вжив негайних кадрових рішень і звільнив Руслана Рябошапку із займаної посади, "як людину, яка "зливає" ті справи, які повинні бути давно розслідувані".

"У цьому випадку президент зобов’язаний ухвалити вольове рішення і відсторонити від займаної посади цього представника фонду Сороса", – заявив Ілля Кива.

Нагадаємо, генеральний прокурор України Руслан Рябошапка заявив, що те, що суспільство досі не отримало відповіді на ключові запитання щодо справ Майдану, що говорить про "якість" проведеного розслідування.

Як повідомляли, Офіс генпрокурора створив управління, яке буде займатися злочинами, вчиненими на Донбасі.

Loading...