Ілля Кива презентував Дніпропетровський підрозділ руху "Патріоти - За Життя"

Народний депутат Ілля Кива "Опозиційна платформа - За життя"

Громадянський рух "Патріоти - За Життя", який об'єднує людей без поділів за різними принципами, але в прагненні до миру і порядку, - ляже в основу майбутнього Української держави. Про це народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Ілля Кива заявив у четвер в Дніпрі під час презентації Дніпропетровського обласного підрозділу руху.

"Наш рух має об'єднати і згуртувати всю країну, без поділів за мовним чи релігійним принципом. Ми стаємо міцної силою, мета якої - досягнення миру і благополуччя нашої держави. Дніпро - це форпост, який дає нашій країні багато сильних, мужніх і цілеспрямованих людей. І тут я заявляю, що наш рух, такий потрібний сьогодні, ляже в основу майбутньої Української держави. Ми змусимо владу виконувати свій функціонал, ми дамо захищеність українців і можливість нашим дітям жити в мирній країні. Наше завдання - зупинити той хаос, який пожирає нашу державу", - сказав він.

Ілля Кива заявив, що рух буде розширюватися, і він відкритий для всіх, хто сповідує систему порядку і дисципліни: "Поруч з нами стоять люди, основою для яких є Конституція, честь, совість. Це люди, які вважають себе патріотами і хочуть зміцнювати державу. Ми будемо рости, і наші представники будуть в кожному обласному центрі, в кожному районі і місті. У нас не буде начальників і командирів, а будуть люди, що візьмуть на себе відповідальність, їх кандидатури будуть узгоджені з членами руху", - зазначив він.

Разом з тим, нардеп констатував, що така позиція дратує всіх, хто останні 6 років фактично вчиняв насильство над Україною.

"Хаос, свавілля, війна, насильство, вбивства - атрибути сьогоднішньої влади. Шостий рік йде війна, і вона не припинитися за цієї влади, як і за попередньої, адже вони зручно використовують цю ситуацію для збагачення. А націоналісти, які по суті є маргіналами, просоченими грошима того чи іншого олігарха, сьогодні намагаються розповідати про контроль над вулицею, про контроль за держсистемою, ставлячи себе вище правоохоронних структур. Зараз вони намагаються тиснути, знищувати інакомислення, а держава стоїть осторонь. Це ми повинні припинити. І ніякі звинувачення, ярлики і гранати нас не зупинять в бажанні дати нашим дітям те майбутнє, в якому вони будуть щасливими і захищеними", - сказав він.

"Опозиційна платформа - За життя"

Ілля Кива підкреслив, що "Патріоти - За Життя" є організацією "поза політикою", яка об'єднує людей різних поглядів, але в єдиному прагненні до миру і прядку.

"Громадянський рух ґрунтується не на політичних тезах, а на бажанні людей об'єднатися в єдину силу, яка дасть можливість змінити ситуацію в країні. Ми - за єдину цілісну Україну, яка не буде під зовнішнім управлінням і в якій пріоритетом буде український народ, а не інтереси третьої держави", - підсумував він.