Ілля Кива представив оновлену і поповнену команду Полтавської міськорганізації ОПЗЖ

Народний депутат Ілля Кива

Фото з відкритих джерел

Полтавська міська організація партії "Опозиційна платформа - За життя" затвердила склад Політради, прийняла нових членів і представила керівників райорганізацій-кандидатів на місцеві вибори, заплановані на осінь.

Про це народний депутат фракції ОПЗЖ, голова Полтавської міської організації партії Ілля Кива заявив за підсумками партійної конференції в суботу.

"Формування Політради - цей правильний процес, який дозволить нам більш плідно вирішувати проблеми полтавців. Мета нашої партії, а значить і мета на місцях - повернути мир в Україні, відновити економіку і поліпшити добробут українських громадян. І сьогодні у нас є великі можливості для реалізації цих завдань. Але найважливіше - ми відчуваємо підтримку людей на місцях. Особисто я буду приділяти велику увагу формуванню партійної структури, її зміцненню, а також - виборчому процесу, який дозволить нам поставити крапку в вакханалії, що нищить наші життя", - сказав він.

В ході партійної конференції були представлені керівники райорганізацій - кандидати на місцеві вибори, які, за словами Іллі Киви, є для ОПЗЖ "стратегічним питанням".

"На людях, які сьогодні взяли зобов'язання очолити райони і згодом увійти до міських рад, - відповідальність за позицію партії і за те, що буде в подальшому відбуватися в регіонах", - підкреслив нардеп.

Він зазначив, що головними критеріями при відборі кандидатів від ОПЗЖ до міськради Полтави були "професіоналізм, освіта, охайність, порядність, честь".

До Політради міської організації ОПЗЖ увійшли Ілля Кива, Євген Момант і Володимир Гриценко. Крім того, сьогодні в Полтавську міськорганізацію вступили 52 людини.

Як повідомлялося, 21 січня 2020 на Полтаві пройшла міська конференція ОПЗЖ за участю голови Політради партії Віктора Медведчука та співголови партії Вадима Рабиновича. В ході конференції Ілля Кива був одноголосно обраний головою Полтавської міської організації партії ОПЗЖ.

Loading...