Ілля Кива: Поява Зеленського в Раді - це чергове шоу, з хитрощами і маніпуляцією

Народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Ілля Кива.

Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

Будь-які кадрові рішення президента напередодні місцевих виборів спрямовані на підвищення падаючого рейтингу влади, але на розпуск парламенту Володимир Зеленський не піде. Про це в ефірі телеканалу ZIK заявив народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Ілля Кива.

"Поява Зеленського в Раді завжди супроводжувалася чиїмось зняттям, і завжди це робилося політтехнологами для підвищення нескінченно падаючого рейтингу "Слуг народу" і президента. Я думаю, що це ще один виверт і маніпуляція перед місцевими виборами. І робиться це для того, щоб хоч якось повернути довіру людей до чинної влади. Знову будуть гучні фрази і нескінченні обіцянки, але говорити про якийсь конструктив або чіткий план з боку уряду і президента не варто", - сказав він.

Говорячи про ймовірність розпуску парламенту, Ілля Кива сказав: "Зеленський занадто сильно тримається за владу. А всі чутки про те, що він начебто збирається розпустити Раду, - це всього лише чутки. Він ніколи не піде на це, оскільки розуміє, що ніколи вже не зможе навіть наблизитися до результату "Слуг", який дозволив йому отримати монобільшість. Завтра буде просто театральне шоу у виконанні актора Зеленського, яке він проведе у Верховній Раді", - підкреслив політик.

Разом з тим, нардеп констатував, що дії нинішньої влади містять ознаки антидержавних.

"Президент Зеленський, не виконавши за півтора року жодну зі своїх обіцянок, продовжує курс Порошенка з системного знищення нашої країни, економіки, населення і перетворення України на колонію. У нас з 2014 року смертність збільшилася в два рази, і не тільки через коронавірус. Люди мруть, і це чітка стратегія зі знищення української нації", - підсумував Ілля Кива.