live

Ілля Кива перерахував місячну зарплату у "Фонд Андрія Портнова" для адресної допомоги лікарням

Народний депутат Ілля Кива

Фото з відкритих джерел

Депутат закликав українців до взаємодопомоги в умовах епідемії

Народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Ілля Кива перерахував місячну зарплату у "Фонд Андрія Портнова" для адресної допомоги лікарням. Про це нардеп повідомив у своєму Telegram-каналі

Зокрема, Кива наголосив, що хоче, щоб його місячна депутатська зарплата, яку він передав для допомоги лікарням, стала невеликим внеском у боротьбу за життя українців.

"У ситуації, коли коронавірусна інфекція застала зненацька багатьох і без того зубожілих українців і знищену "реформою" систему охорони здоров’я, я б хотів, щоб моя зарплата народного депутата за березень стала невеликим внеском у боротьбу за здоров'я і життя людей. Тому я перерахував її у благодійний "Фонд Андрія Портнова". Це мій обов'язок як народного обранця", - зазначив Ілля Кива. 

Крім цього, депутат закликав українців до взаємодопомоги в умовах епідемії та карантину.

"Я бачу, наскільки Україна і наш народ виявилися беззахисними перед епідемією. Тому сьогодні для кожного з нас дуже важливо проявити турботу один про одного", - наголосив народний обранець. 

Telegram-канал Іллі Киви

За словами політика, команда фонду щодня адресно допомагає багатьом лікарням.

"Фонд Андрія Портнова" був створений для адресної допомоги лікарням в умовах епідемії коронавірусної інфекції. Я бачу роботу і зусилля його засновника. Одноразові перекази від 120 до 300 тис. грн отримали вже близько десятка лікарень в різних регіонах України", – підсумував Ілля Кива.

Нагадаємо, нещодавно народний депутат України від "Опозиційної платформи – За життя" Ілля Кива у Полтаві передав для громадян медичні маски та засоби індивідуального захисту для протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID 19.