live

Ілля Кива передав медичну допомогу для інфекційної лікарні Полтави

Ілля Кива TK Media

Депутат закликав політиків та бізнес допомагати медикам

Народний депутат України від "Опозиційної платформи – За життя" Ілля Кива у Полтаві передав для інфекційної лікарні медичні маски та засоби індивідуального захисту для протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID 19.

Трансляцію вів телеканал ZIK.

Парламентар подякував медикам за роботу та наголосив, що захист медиків сьогодні має бути пріоритетом для держави.

"Зараз ми перебуваємо у Полтавській інфекційній лікарні. У лікарні, яка взяла на себе перший удар у боротьбі з пандемією. Сюди поступили перші люди, у яких були підозри. Але я хочу сказати більше – нема чим підтверджувати статус хворого. Я знаю, це я вам кажу, що насправді, хворих набагато більше і те, що сьогодні замовчується, замовчується з однієї причини: щоб не створювати паніку. Але це не означає, що лікарям легше. Від того, що вони замовчують, лікарям все одно доводиться виконувати свою роботу ", – заявив Ілля Кива і додав, що для інфекційної лікарні Полтави на день потрібно 800 масок.

Політик розповів, що купив маски для лікарні Полтави по 17 гривень за штуку. За його словами, на правоохоронному комітеті Ради піднімали питання, що ціни на маски мають регулюватися, а за завищення цін має бути і кримінальна відповідальність.    

"17 гривень коштує маска. А їх потрібно тисячу на одну лікарню. Це 17 тисяч гривень на одну лікарню! А рукавички, а халати, а захисні костюми! Всього цього сьогодні немає. Тому знаходьте можливість і допомагайте нашим лікарям", – наголосив Ілля Кива.

Новини за темою: В лікарнях Закарпаття завдяки Віктору Медведчуку і Оксані Марченко відтепер є спецзасоби для боротьби з коронавірусом, - Чубирко

Як повідомляли, партію медичних препаратів для боротьби з COVID-19 отримала Закарпатська область. Допомогу передали голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктор Медведчук та його дружина Оксана Марченко. Були передані медичні маски, захисні костюми для лікарів, рукавички, розчин для дезінфекції і тести на коронавірус.

Нагадаємо, представники "Опозиційної платформи – За життя" надають допомогу для боротьби з пандемією коронавірусу українцям і медичним установам по всій країні.