Ілля Кива: На День Незалежності в Україні готується державний переворот

Народний депутат Ілля Кива "Опозиційна платформа - За життя"

Попередня влада готується реалізувати державний переворот на День Незалежності. Про це в ефірі телеканалу NewsOne заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива.

"24 серпня, в день, коли буде можливо провести будь-які акції, буде спроба перевороту. Порошенко фінансує націоналістичні групи, готуючи їх до маршу на День Незалежності, який повинен перерости в протистояння з владою і закінчитися державним переворотом. Порошенко намагатиметься захопити кілька адміністративних будівель, можливо, навіть Офіс президента, і вимагати проведення дострокових виборів і президента, і парламента", - сказав він.

Ілля Кива також розповів, що для цього підібрана відповідна команда: "Це будуть люди, які мають бажання і досвід повалення влади. Штаб Порошенка очолила людина, яка пройшла не один переворот і "вийшла сухою із води", - Турчинов. Кілька мільйонів доларів було виділено на фінансування "Азова" ("Нацкорпуса"), до яких вже приєднався Дмитро Ярош, який зіграв свою роль в перевороті 2014 року", - зазначив політик.

Він також звернув увагу, що вже сьогодні в мас-медіа формується позиція, що це нібито буде демократичний процес з боку націоналістів і народу.

"Але ні до народу, ні до ідеї ця історія не має ніякого відношення. Порошенко всього лише хоче залишитися безкарним, захопити владу і продовжити злочинний шлях по відношенню до України. Адже він розуміє, що єдина можливість уникнути покарання і зберегти награбовані кошти і активи - це влаштувати переворот", - зазначив нардеп.

При цьому Ілля Кива підкреслив, що ця "багатошарова історія" формується вже протягом пів року, але не відстежується спецслужбами.

"Тому що СБУ сьогодні зайняті корупційними схемами і особистим збагаченням, а також тиском на опозицію. Але вони пропускають ту ситуацію, яка буде коштувати їм не тільки влади, а й життя. Адже ті, хто прийдуть по них, пам'ятають смак крові з 2014 року. Уже в кінці місяця ми можемо зіткнутися з ситуацією, яка остаточно знищить нашу країну як незалежну державу", - підсумував політик.