Новини » Політика Читать эту новость на русском

Ілля Кива: Ми будемо протистояти зовнішньому управлінню, яке знищує Україну

Народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Ілля Кива.

Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

Політична партія "Опозиційна платформа - За життя" буде протистояти зовнішньому управлінню, яке знищує економіку України та майбутнє українського народу. Про це народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Ілля Кива заявив в ході акції протесту біля посольства США в Києві.

"Українців перетворили на рабів, які знаходяться під гнітом американців в останні роки. Ми сьогодні не є незалежна держава, а суб'єкт з державними ознаками, де тотально знищується економіка і народ. Наша країна - це сировинний придаток для цих наших псевдогостей. Але сьогодні ми прийшли висловити своє ставлення до зовнішнього управління, яке знищує нашу країну. Ми сьогодні прийшли показати цим громадянам США, що вони тут, в Україні, гості, і повинні поводитися відповідно. ОПЗЖ готова і буде протистояти зовнішньому управлінню!" - сказав він.

Ілля Кива підкреслив, що кожна нова влада в Україні є слухняним виконавцем зовнішніх вказівок.

"Чинна влада - маріонеткова, слабка і всіляко підіграє США і виконує всі спущені завдання. Але ми ніколи не погодимося з тим, що майбутнє наших дітей може бути віддано або продано! Ми захистимо нашу країну, ми захистимо свій народ! Ми не дозволимо використовувати майбутнє наших дітей для збагачення третіх країн і будемо відстоювати інтереси нашої держави!" - підкреслив нардеп.