Новини » Політика Читать эту новость на русском

Ілля Кива: Ми будемо домагатися перерахунку голосів у Миколаєві

Народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Ілля Кива.

Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

"Опозиційна платформа - За життя" звернеться до правоохоронців щодо порушень в ході другого туру виборів мера в Миколаєві та буде домагатися перерахунку голосів. Про це в ефірі телеканалу ZIK заявив народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Ілля Кива.

"Група народних депутатів ОПЗЖ контролювала виборчий процес на дільницях. Ми фіксували все, документували разом з юристами та вже сьогодні звернемося до правоохоронних органів. Ми вже підготували ряд звернень і в суди, і в правоохоронну систему, і ми будемо відстоювати кожен голос миколаївців", - сказав він.

Ілля Кива зазначив, що, враховуючи наявність порушень, ОПЗЖ наполягатиме на перерахунку голосів.

"Ми заявляємо з повною відповідальністю - ми доб'ємося перерахунку голосів, ми доб'ємося чесного результату, ми захистимо перемогу нашого кандидата. Якщо злочинний клан Сенкевича розраховує на те, що вони зможуть безкарно вкрасти перемогу у кандидата від ОПЗЖ Чайки, то це глибока помилка. Ми не зможемо собі дозволити віддати місто Миколаїв на розграбування, знищення, злидні та ганьбу ще на 5 років", - підкреслив нардеп.

При цьому політик додав: "Процес демократії в нашій країні потрібно захищати. Особливо - із сьогоднішньою владою, яка готова йти на будь-які виверти, будь-які злочини, аби не дати ОПЗЖ зайняти своє законне місце в житті держави", - підсумував Ілля Кива.