Ілля Кива: Кандидати від ОПЗЖ йдуть на вибори, щоб дати можливість Україні відродитися

Оксана Деркач й Ілля Кива

Фото з відкритих джерел

Кандидати від "Опозиційної платформи - За життя" йдуть на місцеві вибори в Полтавській області з повною відповідальністю і з метою встановлення миру і благополуччя в країні. Про це народний депутат ОПЗЖ Ілля Кива заявив в ході регіональної партійної конференції з висунення кандидатів у Кременчуці в середу.

"Ми йдемо єдиною, монолітною командою, яка дасть можливість нашій країні знайти мир і благополуччя. Саме це лежить в основі наших дій, нашої програми і нашого сенсу. Ми всі хочемо передати нашим дітям гарну, мирну і благополучну країну. На нас величезна відповідальність, і ми виконаємо ті завдання, які сьогодні беремо на себе", - сказав він.

Ілля Кива зазначив, що всі кандидати стоять на позиції необхідності відновлення країни: "Наші кандидати будуть брати участь в місцевих виборах з однією метою - дати можливість нашій країні відродитися. Ми висуваємо наших представників в міста, в райради, облради - людей, які стануть фундаментом для наведення порядку в нашій країні, привнесення миру, законності і захищеності", - підкреслив політик.

Він також зазначив, що сьогоднішня конференція є заключним кроком у підготовці до виборчого процесу.

"А завтра ми увірвемося в бій і обов'язково переможемо! Ми відчуваємо величезну підтримку українського народу, який вірить нам - команді професіоналів, команді людей, які віддані своїй державі!" - підсумував Ілля Кива.

Як повідомлялося, напередодні "Опозиційна платформа - За життя" висунула на посаду міського голови Полтави Оксану Деркач.